• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Hızlı Geçiş Optik Turnikeleri

 

OPTİK TURNİKELER HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

 

 

     

 

 

Hızlı Geçiş Turnikeleri yoğun geçişlerin olduğu plaza girişleri için özel olarak tasarlanmıştır. Hızlı açma kapama ve sessiz çalışma özelliği vardır.

 

Hızlı Geçiş Turnike elektronik kontrol ünitesi, turnikelere giren ve çıkan kişilerin hareketlerini optik sensörler yardımıyla turnike boyunca izler. Bu sayede elektronik kontrol ünitesi turnikeden geçiş yapan kişinin bulunduğu konuma göre hareketlerine karar vermektedir.

 

Hızlı Geçiş Turnikesi her iki yönden veya tek yönden geçişe göre normalde açık veya normalde kapalı pozisyonlarında çalışabilmektedir. Hızlı Geçiş Turnikesi kanatları elektromekanik motor ile yüksek hızlarda hareket etmektedir.

 

Hızlı Geçiş Turnikesi yan panelleri Pleksiglas, üst tabla granit ve diğer görünen metal aksamları AISI 304 paslanmaz çelikten, tüm iç şasi aksamı ise galvanize edilmiş çeliklerden imal edilmektedir.

 

Her türlü okuyucuya uygun olarak üretilen Hızlı Geçiş Turnikeleri en karmaşık geçiş kontrol sistemlerine kolaylıkla uygulanabilmektedir.

 

Hızlı Geçiş Turnikesinde opsiyonel olarak elektrik kesilmesi durumunda açık konuma kendiliğinden geçebilmektedir.

 

 

 

 

HIZLI GEÇİŞ OPTİK TURNİKE TEKNİK ÖZELLİKLER


Güç Kaynağı 220 VAC, 60 Hz

Güç Tüketimi Geçişlerde 20 W, beklemede 15 W

Çalışma ısısı -10ºC / +50ºC

Açılma ve Kapanma Hızı 1 saniye

Ağırlık 80 kg

Güvenlik Seviyesi Caydırıcı

Kullanım Alanları İç ortam kullanımına uygundur.

 

 

 

 

TURNİKE TEKNİK ÖLÇÜLERİ

 

 

 

 

 

Turnike , turnike sistemleri , optik turnike , hızlı geçiş turnikesi , hızlı geçiş turnikeleri , double turnike , çift yönlü turnike , çiftli turnike , ikili turnike , geçiş turnikesi , giriş turnikesi , yemekhane turnikesi , turnikeli geçiş kontrol sistemleri , turnikeli personel kontrol sistemleri , turnikeli üye takip sistemi , site giriş turnikesi , plaza turnikesi , plaza giriş turnikesi , plaza geçiş turnikesi